התחבר


הרשם | שחזר סיסמא
 

בלי קנסות.. שמים מעמד אייפון לרכב

לכידה

מעמד לטלפון החכם לרכב הוא מוצר מחייב והכרחי ביותר. שכן, בלעדיו לא תוכלו לדבר בטלפון בזמן הנהיגה. כולנו יודעים ומכירים את בעיית ההתעסקות בטלפון הנייד בזמן הנהיגה – מדובר בתופעה המהווה סכנת חיים, אשר הוכח כבר מחקרית כי היא גורם ראשי לתאונות דרכים. על כן, מעמד אייפון לרכב הוא בגדר מוצר חובה, ואין מה להתלבט בנוגע לשאלה האם לרכוש אותו או לא. המעמד לאייפון מאפשר לכם להניח את האייפון בצורה נוחה, המאפשרת הן העמדתו באופן מאובטח בלי שייפול, הן אפשרות לקיים שיחות במקרי הצורך. מעמדים רבים מגיעים עם מדבקה המאפשרת הדבקה חזקה על הדשבורד.

כמו כן, יש מעמדים המגיעים עם זרוע הנצמדת בוואקום לשמשת הרכב, ובאופן זה מאפשרים החזקה מושלמת של המכשיר בזמן הנסיעה. בעזרת המעמד ניתן להשתמש במכשיר בעת הצורך תוך כדי נסיעה. המעמדים עשויים מחומרים איכותיים ועמידים המבטיחים עמידות לאורך זמן.

אופן התקנת המעמדים אף הוא פשוט ביותר – כל שעליכם לעשות הוא להצמיד את המדבקה בוואקום לשמשה או לדשבורד ולקבע את המעמד במקומו. ישנם מעמדים המאפשרים סיבוב של הזרוע בצורה נוחה, כך שאפשר לעבוד אם האייפון הן כאשר אתם משתמשים ב-GPS, הן כאשר אתם רוצים לקיים שיחת טלפון, ואז פשוט מסובבים את הזרוע בחזרה למצב המאונך. המעמד מאפשר שליפה קלה של האייפון בעזרת הקפיצים התופסים אותו משני צידיו, ובכך מבטיחים החזקה מצוינת של המכשיר. מאחר שהתופסים נמצאים בצדי המעמד, ניתן אפילו להטעין את המכשיר תוך כדי נסיעה.

יתרונות המעמד לאייפון

המעמד לאייפון הנו קל ופשוט לשימוש, ולהתקנה ברכב. הוא נצמד לשמשה או לדשבורד ובכך מאפשר עבודה נוחה, ואינו בולט לתוך הרכב. אופן התקנת המעמד ומיקומו משאיר לכם שדה ראייה פנוי ובטיחותי. כמו כן, המעמד עשוי מחומרים עמידים וקלים, ובכך מאפשרים נשיאה על ידי הזרוע ללא תקלות. החומרים שמהם עשוי המעמד עמידים ולכן אינם מושפעים מחום או מאבק. המעמד מהווה יתרון משמעותי מבחינת השימוש באייפון בזמן הנהיגה, שכן כאמור מדובר בדבר מסוכן ולא בטיחותי, ולכן כאשר אתם משתמשים באייפון תוך כדי נסיעה בעזרת המעמד, אתם מפחיתים את הסכנה פי כמה. המעמד ממוקם בזווית נוחה של הנהג, ולכן השימוש בעזרתו אינו מסוכן כמו השימוש ללא מעמד כזה. כמו כן, המעמד מצוין לטיולים ולנסיעות ארוכות. ניתן גם לנתק את המעמד בעזרת הוואקום ולהשתמש בו גם בבית, במשרד, ובכל מקום שתרצו.

תגובות

תגובות